RC Modely letadel - pro začátečníky
CUMUL mini 1130mm

CUMUL mini 1130mm

Cena:  1 590,00 CZK
bez DPH: 1 314,05
Dostupnost: Do 10 dnů 
Artikl:  KAV8035

  Popis  

Popis


Jednoduchý celobalsový větroň o rozpětí 1130mm z laserem vyřezávaných dílů - ideální pro seznámení se základy stavby modelů letadel. Konstrukce počítá s možností instalace miniaturního přijímače a serv s ovládáním směrovky a výškovky, popř. s motorizací malým střídavým elektromotorem v přídi nebo na pylonu nad křídlem.

Celobalsový větroň s výbornými letovými vlastnostmi a velmi jednoduchou stavbou. Je ideální pro seznámení s klasickou stavbou modelů letadel. Díky přesným laserem vyřezávaným dílům nebudete trávit spoustu času broušením a řezáním, ale rychle se dopracujete k cíli pouze s acetonovým lepidlem (Kanagom, L-510, UHU-hart apod.) a špendlíky.

Trup je tvořen gondolou, v níž je dostatek místa nejen pro zátěž pro voně létající větroň, ale i pro miniaturní RC vybavení a ocasním nosníkem z uhlíkové trubky. Křídlo z předbroušených balsových dílů je k trupu upevňováno gumovými oky, takže CUMUL mini je skladný i při rozpětí křídla přes metr.

Konstrukce modelu počítá i smožností instalace miniaturního RC vybavení – CUMUL mini potom může létat jako čistý větroň s ovládanou směrovkou a výškovkou nebo je můžete motorizovat malým střídavým motorem umístěným v přídi nebo na pylonu nad křídlem.

Stavebnice obsahuje: laserem vyřezávané díly trupu, křídla a ocasních ploch, uhlíkový ocasní nosník, drobné přísllušenství, stavební plán/návod ke stavbě.

Model CUMUL mini byl zkonstruován a vyrábí se v České republice.
Rozpětí [mm] 1130
Délka [mm] 847
Hmotnost [g] 160
Ovládané funkce Žádné
Stavební náročnost S1
Náročnost pilotáže P0

 
PayPal 
Modelsport © 2014 - všechna práva vyhrazena